Szybki i łatwy montaż
Wszystko czego potrzebujesz czyste, gładkie i odkurzone podłoże. Podłogi mogą być montowane na większości istniejących podłoży twardych.


Łatwe w naprawie
Jeśli istnieje potrzeba wymiany jednego elementu, podważ go i w dane miejsce wstaw nowy.


Ciepły w dotyku
Nasze produkty są milsze i cieplejsze w dotyku niż naturalne drewno i kamień. Podłogi firmy Designflooring mogą być używane wraz z systemami ogrzewania podłogowego.


Nadaje się do recyklinu w 100%
Jak sama nazwa wskazuje, nie potrzebujesz kleju*, co oznacza, że podłoga LooseLay jest w 100% przeznaczona do recyklingu. Dlaczego więc nie spróbować przenieść jej do innego pokoju w domu dla zmiany scenerii!


Walory akustyczne
Nasz innowacyjny spód pomaga w izolacji akustycznej, co czyni podłogi LooseLay doskonałymi tam gdzie chcesz zmniejszyć poziom hałasu. Podłogi te sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak sale zabaw, sypialnie, garaż lub poddasze, bez potrzeby dodatkowego podkładu.


Trwałe
15-letnia gwarancja daje ci pewność że podłoga będzie trwała latami. W przeciwieństwie do prawdziwego drewna i kamienia nie odpryskuje, skręca się czy pęka.


Niskie koszty utrzymania
Wszystkie podłogi Designflooring są proste w utrzymaniu. Wszystko, czego potrzebujesz to szybkie odkurzenie i przemycie mopem z dodatkiem płynu Clean firmy Designflooring.

* W niektórych wypadkach klej może być wymagany. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji montażu.

K-Wave jest unikalnym sposobem bezklejowego mocowania podłogi, który bazuje na fizycznym zjawisku tarcia powierzchniowego.


Masz do wykonania remont i zależy Ci na czasie?

 

 

 

W takim wypadku, panele winylowe loose lay w systemie samoukładającym się to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie na rynku, powstałe aby jeszcze bardziej ułatwić Ci proces montażu wymarzonej podłogi.

 

Nieskomplikowana instalacja oraz ich szybka wymiana, sprawi że renowacja podłóg przestanie Ci spędzać sen z powiek i już wkrótce będziesz się mógł zrelaksować w zaciszu swojego domu.