Kontakt: Monika

883-307-570

sklep@centrumpodlog.com


Nasza firma jest wielokrotnym mistrzem Polski w układaniu wykładzin przemysłowych, a wieloletnie kontakty z największymi europejskimi i światowymi producentami uczyniły z nas profesjonalnego doradcę w doborze odpowiedniej podłogi do Twojego domu.

Zaaranżuj i stwórz wnętrze dopasowane do Twoich potrzeb dzięki naszym modularnym panelom i płytkom winylowym. Wybierz z nami najlepszy produkt z szerokiej oferty wiodących producentów.


Czym są panele LVT?

LVT – Luxury Vinyl Tiles, czyli najprościej tłumacząc, luksusowe płytki winylowe, to stosunkowo nowy materiał dostępny na polskim rynku, który nierzadko, na pierwszy rzut oka, łatwo pomylić z naturalnym materiałem. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu warstwy fotograficznej, która odzwierciedla naturalne kolory i strukturę drewna lub kamienia.

Nowa generacja podłóg winylowych, do której należą panele i płytki LVT, dzięki swojej wodoodporności mogą spełniać rolę pokrycia podłogowego we wszystkich pomieszczeniach naszych domów, także tych narażonych na dużą wilgoć, jak łazienki czy kuchnie.

Dodatkowo są znacznie cieplejsze i przyjemniejsze w dotyku od popularnych płytek ceramicznych – mogą więc stanowić dla nich doskonałą alternatywę. Istnieją wersje LVT, które można kleić jak płytki, ale również takie, które można układać jak panele.