Wybierz odpowiednią podłogę dla każdego zakątka domu

Kiedy edytujesz przestrzeń, w której wszystko się zajmuje, ponieważ każdy szczegół, każdy detal przyczynia się do jego autentyczności i komfortu. Równie ważne, jak wybieranie ściany czy mebli, powinno być jeszcze ważniejsze, abyś zastosował ten typ do rodzaju pomieszczenia w domu, ponieważ to znacznie decyduje o jakości życia w nim.

Ogromny wybór na rynku podłóg zapewnia, że ​​znajdziesz odpowiednią podłogę dla swojego domu na morzu z jego wyszukaną fakturą, kolorem, jakością i wymiarami.

W grupie najwyższej jakości podłóg, z szeroką gamą kolorów, faktur i jakości, jest zdecydowanie jednym z najlepszych. Jednak z powodu swojej ceny ta podłoga jest często niedostępna dla wielu użytkowników. Oprócz parkietu istnieją inne rodzaje podłóg, które są znacznie bardziej dostępne, takie jak laminaty, różne winyle lub linoleum.

Parkiet

Podłogi są bardzo popularne wśród użytkowników, a ich aplikacja jest rozpowszechniona. Przestrzeń daje wyraźną tożsamość, poczucie ciepła i komfortu.
Noble Oak Scandinavia

To, co odróżnia ją od innych podłóg, to fakt, że jest to naturalna drewniana podłoga, jej jakość i trwałość. Jest wyjątkowo trwały i z odpowiednią refleksją może trwać wiele pokoleń. Najczęściej stosowany do salonu, sypialni i pracowni.

Tarkett Parkiet Salsa Premium Ash Garnet

Parkiet jest łatwy do czyszczenia i konserwacji, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy mają astmę i alergie. Jeśli chodzi o montaż, nowoczesny podłóg Tarkett jest już fabrycznie lakierowane lakierem na bazie wody, więc nie trzeba dodatkowych par i mogą być instalowane w ciągu jednego dnia.

Salon z parkietu Tarkett Samba Jasen natur

Dla tych, którzy chcą więcej, inaczej i bardziej ekstrawaganckie we wnętrzu, jest ogromny wybór wzorów otrzymał najnowocześniejsze techniki druku cyfrowego, malowania i szlifowania, a tym samym dać mu nowy i unikalny charakter.

Tarkett digi parket VIVIENNE NEW LOOK

Różne kolory, faktury i wzory, mnóstwo opcji i parkietów sprawią, że Twoja przestrzeń będzie wyjątkowa.

Tarkett Parkiet Salsa Art Vison Cukier Cynamon
Tarkett parket DIGI Salsa Art Vision True Blue

Bez względu na wybór desek, parkiet po szczekaniu można szczekać i kroić w plastry.

Tarkett parket Tango Oak American Antique White BR

Wrażliwość na wilgoć jest główną wadą tych podłóg, co uniemożliwia ich stosowanie w niektórych pomieszczeniach. Odpowiednio, pewne jest, że podłoga nie będzie ustawiony w kuchni lub łazience, podczas gdy w salonie i sypialni doskonały wybór!

 

Laminat

Laminat materiałowy jest wykonany częściowo z drewna, znajduje się w warstwie środkowej w postaci drobnych cząstek ( Tarkett laminat jest nawet 80% z drewna), a wykończenie warstwa materiału zadrukowanego papieru dekoracyjnego, co w znacznym stopniu warunki jego jakości. Laminat oferuje klientom szeroki wybór różnych fakturach i kolorach, od tych, którzy całkowicie imitować fakturę drewna, do tych całkowicie dekoracyjny. Od Ciebie zależy, która tekstura jest odpowiednia dla Twojego domu.
Sprawdź laminat do wyboru
Tarket laminat Laminart832 pomalowany na kolor szary

Laminat to materiał, który jest łatwy i szybki w instalacji, a jednocześnie jest łatwy i łatwy w utrzymaniu. Podobnie jak w przypadku parkietu, laminatu nie należy umieszczać w pomieszczeniach pełnych wilgoci. Ze względu na swoją odporność na ścieranie i zarysowania, laminat jest idealnym wyborem do podłóg w najbardziej ruchliwych pomieszczeniach w Twoim domu.

Tarkett Vintage832 Heritage Grey Oak

Tylko ze względu na swoją wytrzymałość jest nawet doskonałym wyborem dla kawiarni i restauracji.

Laminat Vintege 832 Heritage Rustic Oak

Oprócz wzorów z drewnianymi motywami, które nadają przestrzeni ciepło i naturalny wygląd, można również wybrać laminaty w kolorze, z nadrukiem, a nawet laminaty imitujące kamień naturalny.

Laminat Tarkett w korytarzu Wild Light Stone

Winyl

Jeśli chcesz ciepło drewna w kuchni i łazience, tak aby wykładzina podłogowa była długotrwała i funkcjonalna, to jedno z możliwych rozwiązań zastosowania winylu z drewnianymi deskami.
Łazienka winylowa Tarkett 35998005 002

Wiklinowe wykładziny podłogowe oferują szeroką gamę kolorów, materiałów i wzorów w przystępnych cenach. Dziś można je również znaleźć w sprzedaży z sadzarką, która całkowicie imituje drewno.

Tarkett vinil Super S Canasta 6

Jest absolutnie pewne, że jest to wykładzina podłogowa, która zaspokoi gust i styl każdego użytkownika.

Force Light 3
Tarkett winylowe zapisy Starfloor kliknij 30

Winyl to wykładzina o wielu zaletach. Nadaje się do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach, jest bardzo odporny, pochłania hałas, a podczas chodzenia zapewnia wyjątkową atmosferę komfortu i miękkości. Dobra izolacja cieplna i akustyczna to jeden z powodów, dla których zdecydujesz się na winyl – dobra wiadomość dla każdego, kto ma dzieci bawiące się na piętrze powyżej!

Tarkett Vinyl Force Canvas 1

Podłogi winylowe będą również idealnie pasować do Twojego korytarza, gdzie szczególnie ważne jest, aby wybrać podłogę, która jest łatwa do czyszczenia.

który ma zostać wybrany na korytarz

Jeśli chcesz drewno, kamień lub jakąś niezwykłą grafikę na podłodze domu, możesz to zrobić z winylu, dzięki dużej liczbie kolorów, wzorów i formatów. Współczesny winyl jest dziś produkowany nie tylko w rolkach, ale również w płytach, które są przyklejane lub klikane przez system.

Tarkett vinil Starfloor Click 30 retro

Oprócz tych trzech podstawowych grup pięter, istnieje jeszcze kilka typów, które są bardziej lub mniej reprezentowane we współczesnych przedsiębiorstwach, ale to nie oznacza, że ​​ich jakość jest niższa.

 

Linoleum

Linoleum to popularna, ale nie właściwa nazwa winylowych pokryć podłogowych. „Prawdziwe” linoleum i wykładziny winylowe są na pierwszy rzut oka praktycznie takie same, ale ich skład jest inny. Linoleum to całkowicie naturalny, w 100% biodegradowalny materiał wykonany z oleju lnianego, żywicy sosnowej, korka, drewna, różnych pigmentów i kredy.
Linoleum Veneto

Linoleum to podłoga o wielu zaletach. Dzięki swojemu składowi jest antystatyczna, antyalergiczny i antybakteryjny materiał, i bardzo pogadan pod pomieszczeń zajmowanych przez osoby niepełnosprawne respirotornim.

Tarkett Linoleum Estruco

To ciepła, wygodna podłoga, która zapewni ci odpowiednią satysfakcję podczas chodzenia po niej. Ze względu na swoje zalety, nadaje się do podłóg w pomieszczeniach, gdzie oczekiwany towarzysz stojących, jak to jest w przypadku kuchni.

Jeśli zdecydujesz się na linoleum , upewnij się, że wybrałeś odpowiednią podłogę. Jeśli prowadzisz wiele troski jego utrzymanie, i zrobić to poprawnie, należy wiedzieć, że dostaniesz poniżej, które będą trwać 20-30 lat, a może dłużej.

Linoleum Tarkett

Szeroka gama kolorów i wzorów umożliwia wykorzystanie tego materiału w szerokiej gamie przestrzeni w domu. Różnorodne wzory, które przypominają naturalne materiały, takie jak marmur i kamień, wzbogacą Twoją przestrzeń i zapewnią wyjątkowe uczucie podczas przebywania w niej.

Rozwiązania biurowe Tarkett Laminate Veneto Dental

Teraz, gdy jesteście zaznajomieni ze wszystkimi istotnymi faktami, jeśli chodzi o podłogi, będzie dużo łatwiejsze zdecydować, które będzie na podstawie zbioru w każdym pomieszczeniu w domu, bez konieczności spełnienia wszystkich standardów technicznych i estetycznych.